mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Spolupráce naší školy s Univerzitou Hradec Králové PDF Tisk Email

Spolupráce naší školy s Univerzitou Hradec Králové byla úspěšně zahájena třemi velmi zajímavými přednáškami. Nejprve jsme uvítali pana proděkana pro studijní záležitosti doc. Mgr. Tomáše Kozla, PhD., který se věnoval moderním přístupům a trendům v objektovém programování a mobilním technologiím, posléze jsme se nad tématem ochrany autorských práv na internetu zamýšleli s paní JUDr. Olgu Sovovou, PhD. z Ústavu sociální práce UHK. Přednášky univerzitních profesorů na půdě VOŠ obalové techniky a Střední školy ve Štětí jsou pro žáky cenné nejen z hlediska vysoké profesionality a aktuálnosti volených témat, ale též z důvodu zamyšlení nad jejich dalšími možnostmi studia, např. na jedné z fakult Univerzity Hradec Králové.