mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Soutěž Flexi Por vyvrcholila! PDF Tisk Email

Hlavními kritérii v hodnocení soutěže byla využitelnost v praxi,jedinečnost, případná substituce/optimalizace a multifunkčnost řešení. Sešlo se neuvěřitelných 54 nápadů (ve skutečnosti ještě více, neboť někteří studenti nabídli i 2 - více řešení). Komise ve složení 3 zástupců společnosti TART a 3 odborných pedagogů školy měla celkem těžkou práci.I když se komise nakonec rozhodla neudělit první cenu, studenti "zkrátka"nepřišli. Byla udělena 2 druhá místa (K. Jelínek, K. Štěchová) a dokonce 3 třetí místa (P. Zemanová, L. Frýbort,J. Nekvasilová). Stříbrně ohodnoceni si odnesli finanční odměnu po 3000 Kč a bronzoví po 1000 Kč.A nejen to, sladká odměna byla úplně pro všechny zúčastněné.  Společnost TART pak všechny přítomné navnadila dalšími společnými plány,které v synergii se školou chystá.

img 1848

booz