mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz

Fotogalerie a videoPoslední zvonění na škole PDF Tisk Email

Žáci se postupně podle termínů maturitních zkoušky loučí se školou.... 

Celý článek...
 
ORIGINÁLNÍ EX LIBRIS Z RUČNÍHO PAPÍRU aneb tak trochu jiný workshop PDF Tisk Email

ORIGINÁLNÍ EX LIBRIS Z RUČNÍHO PAPÍRU aneb tak trochu jiný workshop

Celý článek...
 
Studenti 3. D v Mondi Bags ve Štětí PDF Tisk Email

17.února 2009 proběhla odborná exkurze studentů 3. D SŠ obalové techniky ve společnosti Mondi Bags Štětí. Studenti se seznámili s technologickými postupy, které firma používá při výrobě papírových pytlů a tašek. Vedle nejrůznějších typů konstrukce byli v rámci tiskových technik seznámeni i s přípravou tisku a flexotiskovými stroji se satelitním uspořádáním, Novoflex a Stelaflex. Oba tyto stroje se ve firmě používají na předtiskování role (pre press) u vícebarevných náročnějších tisků. Vzhledem k tomu, že firma nedávno instalovala novou supervýkonnou linku na výrobu pytlů, bylo to zároveň i první příležitost pro naše studenty seznámit se s tímto unikátním zařízením. Linka se sestává z hadicového stroje a stroje na uzavírání den pytlů. Dodavatelem byla firma Windmöller & Hölscher, která patří k nejšpičkovějším výrobcům tohoto sortimentu. Jen pro srovnání, nová linka má výkon až 350 pytlů za hodinu, což představuje cca dvojnásobný výkon stávající starší linky.

 

Mondi Bags sponzoruje školu finančně i možností dlouhodobých praxí žáků ve firmě.

 
Herna pro žáky v době volna PDF Tisk Email

Na škole mohou žáci v době svého volna využívat kulečníkové stoly, šipky, stolní fotbal a PC (v Pivovarské do cca 15 hod, v Kostelní do 17 hod) s připojením na Internet.

Celý článek...
 
Klauzury 2008 - vyšší studium PDF Tisk Email

V úterý, 16. prosince 2008 v 16.00 hod, proběhla vernisáž studentů 2. O a 3. O. Studenti, pod vedením ak. mal. Ivany Kubíkové, zde prezentovali své klauzurní práce, které byly hodnoceny samotnými studenty.

Z vernisáře byl pořízen záznam kabelovou televizí Štětí. Z foto není vždy patrné, jaký vtip byl využit při konstrukci obalů s druhotným využitím, proto v záznamu ak. mal. Kubíková nebo samotní studenti konstrukci svých obalů vysvětlovali.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 1 z 5