mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Novinky pro rok 2013
Novinky pro rok 2013 Tisk Email
Neděle, 23 Prosinec 2012 18:49

Do roku 2013 vstupuje škola s řadou novinek a vylepšení. Můžete se o tom přesvědčit hned 10. ledna 2013 od 9.00 do 16.00 hod., kdy pořádáme DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Uvidíte nejen prezentaci stávajících a nových oborů, ale též špičkové vybavení firmy iNELS ELKO EP, která byla vyhlášena druhou nejlepší firmou v ČR. Shlédnete možnosti inteligentní elektroinstalace přímo v předváděcím voze, který bude k dispozici na parkovišti školy. Zmíněné technologie budou součástí učeben pro předměty Mechatronik a Elektrikář, čímž se škola zařadí po boku nejlépe vybavených školských pracovišť v ČR.

Další novinkou je započetí spolupráce s Univerzitou Hradec Králové, Fakultou informatiky a managementu. Stáváme se tzv. Partnerskou školou, díky čemuž uvítáme v rámci našich studijních oborů přednášející profesory zmíněné univerzity. Žáci technických oborů tak budou mít k dispozici profesionální zázemí a dostatečnou motivaci k dalšímu vysokoškolskému studiu.

Všem našim studentům, příznivcům a spolupracovníkům přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku vše nejlepší v osobním i profesním životě.