mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Nová tělocvična pro žáky i kroužky a volnočasové aktivity
Nová tělocvična pro žáky i kroužky a volnočasové aktivity Tisk Email
Pondělí, 31 Březen 2014 15:29

Dne 31. 3. 2014 byla škole předána nově zrekonstruovaná hala, která je součástí areálu školy v Pivovarské ulici. Multifunkční hala slouží nejen pro kompletní výuku tělesné výchovy, ale je k dispozici též pro volnočasovou činnost jak žáků a studentů VOŠ a SŠ, tak zájmovým kroužkům z řad organizací ve městě.
Rekonstrukce spočívala zejména v kompletní výměně stávající parketové podlahy za moderní podlahový systém Pulastic, obnoveno bylo též některé tělocvičné nářadí a sportovní zařízení. V patře tělocvičny jsou k dispozici tribuny pro diváky, na témže místě též posilovna.  Rekonstrukce byla hrazena Ústeckým krajem.
Věříme, že zbrusu nová hala bude pro potěchu všech žáků, kroužků a dalších sportovních nadšenců a poskytne jim náležité zázemí.

DSC 0596webDSC 0597web

DSC 0602webDSC 0605web