mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Místo Mikuláše – tissue
Místo Mikuláše – tissue Tisk Email
Pátek, 05 Prosinec 2014 19:43

V pátek 5. prosince odpoledne před večerní nadílkou sv. Mikuláše došlo k vyhodnocení projektu Práce s tissue materiálem v rámci hodin PAC ve 2. ročníku VOŠ. Vznik, význam a především vyhodnocení celé akce, včetně předání cen pro nejlepší studenty 2.O VOŠ, bylo za účasti tajemnice Společnosti průmyslu papíru a celulózy, Ing. Ludmily Belicové. Studenti soutěžili ve 2 kategoriích (Artefakty z tissue a Obaly na tissue produkty). První místo v kategorii Artefakty získala Lenka Urbánková za vytvoření originální labutě, druhé místo K. Tichá (Obraz), třetí R. Baliharová (Baletka). V kategorii obalů na tissue obsadila první místo Šárka Kultová, 2. místo L. Compelová, A. Hošková a I. Zázvorka, 3. místo opět Š. Kultová. Paní tajemnice snahu studentů nejen zhodnotila, ale i ocenila. Za první místa studenti dostali tablety, 2. místa byla oceněna velkoobjemovými disky a 3. místa vědeckými kalkulačkami. Svazu děkujeme za spolupráci a studentům všichni gratulujeme.

dsc01452a