mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz VOŠ obalové techniky a SŠ členem AČN
VOŠ obalové techniky a SŠ členem AČN Tisk Email
Středa, 04 Únor 2015 14:15

acnPočínaje únorem 2015 se Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola ve Štětí stává členem Asociace českých nábytkářů. Důvodem zájmu o členství je především existence oborů Truhlář a Design interiéru a nábytku. Asociace českých nábytkářů vždy dbala o serióznost a solidnost svých členů. Renomé a profesionalita členských společností je pro AČN na prvním místě. Asociace je otevřená pouze společnostem, které respektují morální a právní principy. Členství v takto prestižním profesním svazu je zárukou bezúhonnosti a solidnosti členských společností. Pro zákazníka je jednoznačným signálem o bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti kupovaného nábytku. Veškeré informace o AČN naleznete na jejím webu. Žáci zmíněných oborů jsou vychováváni právě v souladu s filosofií AČN. Členství v AČN přináší žákům výhodu vždy zaručených informací z oboru, posiluje pozici školy při účasti na grantech a u sociálních partnerů.