mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz 1.O v terénu proměřovala barvy i počítala kalkulace
index 02b
1.O v terénu proměřovala barvy i počítala kalkulace Tisk Email
Pondělí, 27 Duben 2015 22:15

První ročník se vydal do školícího centra Repromat, který v rámci předmětů OTT se školou dlouhodobě spolupracuje. Na rozdíl od starších spolužáků, kteří se zde učili upravovat data a tisknout, přednáška s workshopem pro první ročník byla na téma předtisková příprava a proměřování barev. Studenti si prakticky mohli zkusit měření barev an nejmodernějších spektrofotometrech a densitometrech od společnosti X Rite.
Celodenní program, který se dlouhodoběji pečlivě připravoval, je čekal i ve společnosti THIMM. Zde se kromě seznámení s firmou a prohlídkou výrobního závodu, studenti seznámili s kalkulačními procesy. V rámci workshopu si zkusili i práci v týmu. Cenotvorbu si zkusili nejprve spíše intuitivně, pak znovu s nabitými novými poznatky a nakonec pod vedením finanční ředitelky společnosti. Výborná nálada je neopouštěla po celou dobu akce,na kterou asitentka firmy paní Werbynská (která byla hlavním organizátorem ze strany THIMM) připravila i obědové občerstvení i drobné firemní dárky. S kalkulacemi studenti budou pokračovat i v květnu, kdy si je vyzkouší na workshopu, který se bude týkat ERP SW.

dsc01830         dsc01878