mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Slavnostní vyhlášení absolventů vyšší odborné školy v kině Štětí
Slavnostní vyhlášení absolventů vyšší odborné školy v kině Štětí Tisk Email
Středa, 15 Červenec 2015 08:46

Tak jako dva minulé roky, i letos škola díky výborné spolupráci s městem Štětí uskutečnila slavnostní vyhlášení absolventů oboru Obalový a grafický design vyššího odborného studia v prostorách místního kina. Vzhledem k tomu, že škola bohužel nedisponuje aulou, nebo jinými reprezentativními prostory, je tato možnost vítána jak vedením školy, tak pedagogickým sborem a studenty. Slavnostní vyhlášení za účasti představitelů města má tak očekávanou „štábní kulturu“.
Kromě toho i letos proběhlo slavnostní vyřazení žáků čtyřletých oborů střední školy v obřadní síni radnice města Štětí. Navíc se podařilo tuto slavnostní akci uskutečnit i pro absolventy učebního oboru truhlář, což je poprvé v historii školy. Domnívám se, že nejen obory maturitní a pomaturitní, ale i učební si zaslouží onen slavnostní okamžik, na který budou jeho účastníci ještě dlouho vzpomínat. Děkuji tímto městu Štětí za skvělou spolupráci se školou.