mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Nové učebny od září 2015
Nové učebny od září 2015 Tisk Email
Středa, 15 Červenec 2015 08:55

Škola se nadále rozrůstá, a proto je třeba budovat nové zázemí pro její žáky. Od školního roku 2015 / 2016 tak budou k dispozici dvě nové specializované učebny. Tou první je laboratoř hardware se specializací na virtualizaci a cloud computing. Výstavbu této laboratoře, opatřené příslušným počtem počítačových stanic a serverem si vyžádaly nové obory informačních technologií, kterým se na škole vyučuje. Druhou specializovanou učebnou bude další, v pořadí druhý multifunkční ateliér, využívaný především oborem design interiéru a nábytku. Místnost bude určena jak pro klasickou frontální výuku (s možností promítání interaktivním projektorem), tak na manuální činnosti, jako je malba, kresba, modelování atd.