mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Nový vzdělávací program Obalový a grafický design
Nový vzdělávací program Obalový a grafický design Tisk Email
Středa, 15 Červenec 2015 10:33

Vyšší odborná škola má ve Štětí již opravdu dlouholetou tradici a nabízí velmi zajímavou alternativu k vysokoškolskému vzdělávání. Navíc, její obor obalový a grafický design je doslova jedinečný v celorepublikovém měřítku.
Chceme být pořád lepší, a proto nemůžeme jen stavět na věcech, které existují dlouhou dobu. Naše nabídka musí být průběžně inovována dle potřeb zaměstnavatelů. Též musí být co nejzajímavější pro naše potenciální studenty. Současný vzdělávací program vyšší odborné školy bude od září následujícího školního roku (2015 / 2016) nahrazen programem zcela novým, který navazuje na tradici výuky obalového a grafického designu ve Štětí a přináší řadu vylepšení, zejména ve formě volitelných předmětů, mezi které patří postprodukce, signmaking, digitální fotografie či webdesign. Tento „modulární“ systém přibližuje formu výuky co nejvíce směrem k vysokoškolskému vzdělávání. Noví studenti vyšší odborné školy se tak mohou těšit na velmi zajímavý a prestižní obor.

POZOR: ještě se můžete hlásit do druhého kola přijímacího řízení, které proběhne v druhé polovině září!