mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Nejlepší absolventky VOŠ ve Švýcarsku
Nejlepší absolventky VOŠ ve Švýcarsku Tisk Email
Středa, 02 Září 2015 18:35

Jak se již stalo tradicí, i v loňském školním roce na jeho konci, proběhlo vyhodnocení přednáškového cyklu na téma zpracovatelské stroje BOBST a 2 nejlepší se spolu spedagogickým doprovodem vydali na návštěvu Švýcarska. Přednášky i závěrečný test připravil a zrealizoval zástupce společnosti BOBST, Ing. Nykl, který se postaral i o zajištění celé akce ve švýcarském Lausanne, kam se letos na náklady firmy vydaly (teď již bývalé studentky - absolventky) Anička Šindlerová a Nikol Pejlová. Vedle celodenní návštěvy firmy, vč. jejího předváděcího democentra s nejmodernějšími technologiemi, si studentky mohly prohlédnout krásnou metropoli u Ženevského jezera či ochutnat sýry v pověstné oblasti Gruyères.

alt alt