mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Základní informace, kontakty Události na škole Události na škole 2003
Události na škole 2003 PDF Tisk Email

Události na škole 2003

• 5. prosinec - zájezd žáků vyšší odborné školy do Drážďan
  • 14. prosinec - okresní volejbalový turnaj škol v Roudnici nad Labem, chlapci 1. místo
  • 27. listopadu - účast školy na výstavě Vzdělávání 2004 v Žatci
  • 25. listopadu - účast školy na výstavě Vzdělávání 2004 v Lounech
  • 21. listopadu - rodičovské schůzky
  • 19. listopadu - den otevřených dveří SOŠ
  • listopad - školení úrovně Z a P pro pedagogy ostatních škol v litoměřickém okrese
  • 13. - 14. listopadu - účast školy na výstavě Vzdělávání v Ústí nad Labem
  • 14. listopad - čtvrtletní pedagogická rada SOŠ
  • 13. listopadu - škole byly předáno 15 počítačů z Ústeckého kraje v rámci první etapy programu "Počítače do škol".
  • 6. - 8. listopadu - účast školy na výstavě Vzdělávání v Litoměřicích
  • 13. října - návštěva Milana Knížáka na škole ohledně obrazu, který by pro školu měl namalovat
  • 22. září - opravné maturity SOŠ
  • 22. září - nástup žáků VOŠ na studium, zapsalo se 94 žáků
  • 13. - 21. září - poznávací zájezd do Itálie pro VOŠ
  • 6. - 14. září - sportovně-turistický kurs SOŠ v Chorvatsku
  • 1. září - nástup žáků SOŠ, celkem nastoupilo na studium 231 žáků
  • 25. srpna - škola získala grant na vybavení Akademie Cisco 303 tis. Kč
  • 14. července - škola získala grant v rámci programu "Podpora odborného vzdělávání pro rok 2003" ve výši 303 tis. Kč na pořízení laboratorního vybavení pro Akademii Cisco (viz www.cisco.cz) na měření prvků počítačové sítě. Autor projektu ing. Jan Langthaler.
  • červen - červenec 2003 - probíhá počítačové školení knihovníků na základě grantu 55 tis. Kč, který získala škola od Ministerstva kultury ČR v rámci projektu Veřejné informační služby knihoven, VISK2. Autoři projektu Jiří Konvalinka a Eva Rybáková.
  • 27. června - předání vysvědčení žákům SOŠ
  • 20. června - přijímací zkoušky na VOŠ obalové techniky, přihlášeno 137 uchazečů, přijato 26 uchazečů.
  • 13. - 20. června - vodácký kurs SOŠ na Berounce
  • 9. - 10. června - absolutorium Vyšší odborné školy obalové techniky, předseda prof., akad. mal. J. Prášil z Fakulty užitého umění a designu UJEP Ústí nad Labem, jedna studentka neprospěla.
  • 28. května - pedagogická rada VOŠ obalové techniky, k absolutoriu připuštěno všech 15 studentů
  • 26. - 30. května - praktické a ústní maturitní zkoušky 4. D - studijní obor obalová technika, připuštěno 19 žáků, nepřipuštěni 4 žáci, neprospěli 4, předseda mat. komise ing. J. Bartoň, CSc. z VOŠ a SPŠ grafické Praha.
  • 19. - 23. května - praktické a ústní maturitní zkoušky 4. I - studijní obor Informační technologie, připuštěno všech 29 žáků, neprospěli 2 žáci. Předseda mat. komise Mgr. J. Mareš ze SOŠ Ústí nad Labem.
  • 21. května - exkurze žáků školy na Embax Print Brno 2003
  • 19. - května - 14denní souvislá praxe žáků 2. a 3. ročníků
  • 15. května - 2. termín přijímacích zkoušek na SOŠ, přijati 2 žáci na studijní obor Informační technologie, na studijní obor Obalová technika nepřijat již žádný žák
  • 16. 4. - druhé rodičovské schůzky na SOŠ
  • 14. 5. - první termín přijímacích zkoušek uchazečů o SOŠ. Na studijní obor Informační technologie přijato 25 žáků z 57 přihlášených, na studijní obor Obalová technika přijato 28 žáků ze 42 uchazečů.
  • 14. 4. - školní turnaj ve stolním tenise
  • 11. 5. - absolventská zábava studentů VOŠ obalové techniky
  • 4. 4. - den otevřených dveří VOŠ obalové techniky
  • 1. 4. - písemná maturitní zkouška z českého jazyka a literatury