mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Základní informace, kontakty Události na škole Události na škole 2008
Události na škole 2008 PDF Tisk Email

Události na škole 2008 

Název

Třídní učitel

Počet st.

Muži

Ženy

Obor

 

VOŠ

1. D

Konvalinka Jiří

31

10

21

106

 

100

2. D

Komárková Silvia

19

3

16

 

 

3. D

Kroutil Vladimír

30

10

20

 

4. D

Landsdorfová Lenka

26

9

17

 

570

1. I

Šourek Ladislav

29

29

0

184

 

 

1. J

Chmelík Ondřej

31

26

5

 

z toho:

2. I

Müllerová Dana

25

25

0

 

studijní ob.

2. J

Pomykacz Ivan

27

22

5

 

462

3. I

Černá Jiřina

20

19

1

 

učební ob.

3. J

Dufková Zdeňka

29

25

4

 

108

4. I

Kubánek Milan

23

23

0

 

 

1. O

Komárková Jaroslava

32

11

21

100

 

 

2. O

Žižková Jana

33

8

25

 

 

3. O

Polesný Vladimír

35

10

25

 

 

E 2

Veleba Pavel

11

11

0

20

 

obory Piv.:

E 3

Kacar Milan

9

9

0

 

280

Z 1

Lendvayová Jana

13

13

0

50

 

 

Z 2

Jaroš Milan

22

22

0

 

obory Kost.:

Z 3

Kacar Milan

15

15

0

 

390

T 1

Lendvayová Jana

14

14

0

38

 

 

T 2

Veleba Pavel

10

10

0

 

čtyřleté:

T 3

Rudolf Jiří

14

14

0

 

438

ME 1

Ježek Bohumil

18

18

0

80

 

 

ME 2

Vlček Stanislav

16

16

0

 

nástavba:

ME 3

Šarmanová Eva

24

24

0

 

24

ME 4

Vovsová Alena

22

22

0

 

 

IN 1

Menčíková Naděžda

17

8

9

68

 

 

IN 2

Burdová Lucie

15

6

9

 

 

IN 3

Taberyová Vladimíra

18

7

11

 

 

IN 4

Bahníková Michala

18

10

8

 

 

TH 2

Preislerová Drahomíra

15

3

12

15

 

 

EL 2

Preislerová Drahomíra

9

9

0

9

 

 

Celkem:

32

670

461

209

 

 

 

 

  •  1. 9. – zahájení školního roku Střední školy dle oborů a tříd v tabulce nahoře.
  • 25. - 26. 6. - různé aktivity žáků a učitelů napříč třídami (kolečk. brusle, výlety, promítání filmů aj.)
  • 24. 6. - návštěva učitelů elektro a auto v ELKO Holešov, inteligentní elektroinstalace do bytových zástaveb, rozhovory o spolupráci při výuce
  • 24. 6. - návštěva na SPŠ Rožnov pod Radh. ohledně výuky sw Microcap (výuka elektrotechniky) a nákupu učebních textů.
  • 23. 6. - pedagogická rada SŠt (ME, IN, TH a E)
  • 24. 6. - pedagogická rada SŠ (OT a IT)
  • 20. 6. - přijímací zkoušky na VOŠ, přijato 42.uchazečů, nepřijati 4.
  • 16. - 20. 6. - vodácký kurz ME, IN Vltava
  • 16. - 22. 6. - vodácký kurz OT a IT, tok řeky Berounky
  • 17. - 18. 6. - absolutorium VOŠ, prospělo z vyznamenáním 7, prospělo 14, neprospěl 1)
  •   9. - 13. 6. - závěrečné zkoušky Elektrikáři 8, (nepřipuštěni 4, prospěli 4), Zámečníci 10, (nepřipuštěno 6, prospěli 4), Truhláři 6 (nepřipuštěn 1, prospěli 2, neprospěli 3) a Krejčí 6, prospělo 6.
  •  6. 6. - pedagogická rada VOŠ - k absolutoriu připuštěno 22 studentů z 22.
  •  5. - 8. 6. - výlet do Máchova kraje, Staré splavy (2. D)
  • 29. 5. - výlet do IQ Park - fyzikální zákony hrou v Liberci (2. I + J)
  • 28. 5. - účast školy na dni otevřených dveří Krajského úřadu Ústeckého kraje
  • 27.- 29. 5. - účast 3 žáků školy (studijní obor mechanik - elektronik) na 3denním školení se závěrečnými písemnými  testy Jablotronu v Nymburku  ohledně K1 - Autoalarmy a K2 - Domovní el. zabezpečovací systémy. Roman Hainc byl nejúspěšnější ze všech účastníků ze všech škol. Žáci obdrží certifikáty, které platí tři roky a mohou zapojovat kvalifikovaně technologie fy Jablotron.
  • 27. 5. - závěrečná porada učňovských oborů Truhlář, Zámečník, Elektrikář, k závěrečným zkouškám připuštěno 19.z 30 žáků.
  • 23. - 26. 5. - účast žáků školy (kategorie junior) a učitele na otevřeném mistrovství světa v halových modelech ve Valencii ve Španělsku
  • 22. - 23. - ústní MZ Technickohospodářská a správní činnosti, připuštěno 10 z 15, prospělo s vyznamenáním 1, prospělo 6, neprospělo 3.
  • 21. - 23. - ústní MZ Mechanik elektronik, připuštěno 16 z 18, prospělo s vyznamenáním 1, prospělo 12, neprospěli 3.
  • 19. - 21. - ústní MZ Obalová technika, nepřipuštěn 1, prospělo s vyznamenáním 5, prospělo 19, neprospělo 0.
  • 19. - 22. - ústní MZ Informační technologie, nepřipuštěn 1, prospělo s vyznamenáním 8, prospělo 21, neprospělo 0.
  • 13. 5. - jednání s fy Lojek, která se školou uzavřela spolupráci ohledně sponzorování jejich software Kasemake pro obalový a grafický design
  • 12. 5. - pedagogická rada učební obory Truhlář, Elektrikář, Zámečník
  • 10. 5. - otevřené mistrovství ČR - halové modely v hale školy - pořadatelem škola
  •   7. 5. - závěrečná pedagogická rada Informační technologie a Obalová technika
  • 12. 5. - závěrečná pedagogická rada Mechanik elektronik a Technickohospodářské a správní činnosti
  • 30. 4. - exkurze 1. O - barokní Litoměřice + galerie výtvarného umění + muzeum + dílna ručního papíru
  • 28. - 29. 4. - inspekce České školní inspekce, předmětem inspekce bylo vedení a organizace školy, bez závad.
  • 24. 4. - klauzury 3. O
  • 24. - 25. 4. - praktické MZ - obalová technika
  • 22. 4. - simulace politického jednání, účast zástupců školy, Ústí nad Labem
  • 22. - 23. 4. - praktické MZ Informační technologie
  • 12. - 13. 5. praktické MZ Mechanik elektronik
  • 12. 5. praktické MZ Technickohospodářské a správní činnosti
  • 21. 4. - přijímací zkoušky na střední školu. Přijati: Informační technologie 60, Obalová technika 30, Mechanik elektronik 16, Informatika v ekonomice 15, Zámečník 9, Truhlář 8, celkem přijato na střední školu 138 žáků.
  • 18. 4. - schůzky rodičů II
  • duben - účast žáků a studentů na Obalovém kongresu 2008 Obalové asociace SYBA ČR
  • duben - účast žáků v okresní soutěži Matematický klokan, v kategorii Student žáci školy získali 3., 8. a 9. místo z 21 účastníků, v kategorii Junior získali žáci 5., 9. a 11. místo z 21 účastníků.
  • 17. 4. - 25. 4. - veřejnosprávní kontrola na místě, předmětem kontroly bylo hospodaření s veřejnými prostředky především ve smyslu sloučení škol.
  • 16. 4. - účast žáků školy na Hokejbalovém turnaji proti drogámv Litoměřicích, žáci získali 4. místo + cenu fair Play Team
  • 15. 4. - odborná exkurze 1. O ve firmě Neograph (grafické a zajištěné papíry)
  • 14. 4. - odborná exkurze žáků 3. D v Mondi Bags Štětí
  • 11. 4. - exkurze žákyň na veletrhu Elegance na výstavišti v Lysé nad Labem
  • 10. 4. - pedagogická rada střední školy v Pivovarské ul.
  • celorepublikový seminář školy ve spolupráci se SYBA ČR Skládačky a strukturální design s  90 účastníky a přednášejícími z fy Marbach Česká republika, Heidelberg. Dvě přednášky zajišťovala učitelka školy ing. Jana Žižková.
  •  8. 4. - odborná exkurze 1. O a 3. D v Neratovicích (recyklace PET), Jílové u Prahy(výroba PET) a Úvaly u Prahy  (výroba papírových sáčků)
  •  4. 4. - návštěva žáků střední školy Královské cesty s odborným průvodcem v angl jazyce v Parze
  •  2. 4. - den otevřených dveří vyšší odborné školy ve Štětí
  •  1. 4. - písemná maturitní zkouška z českého jazyka
  • 28. 3. - návštěva žáků ME3 a ME 4 v plavební komoře Štětí s odborným výkladem
  • 28. 3. - klauzury 4.. D - obalová technika
  • 27. 3. - účast žáků na okresním kole Olympiády v českém jazyce, 1. místo Hany Hubené, postupuje do krajského kola
  • 26. 3. - exkurze studentů 1. O v Norske Skog, Štětí, novinový papír
  • 22. 3. - Český pohár - Josefovské létání - závody leteckých modelů - Josef Krist získal 1. místo v kategorii A6 a druhé místo  v kategorii P3, Jiří Rudolf (učitel školy) získal 2. a 3. místo
  • 22. 3. - trenink žáků z Pivovarské ul. pod vedením reprezentačního trénéra (letecké modely) v Plzni
  • 19. 3. - účast žáků a studentů školy na výstavě Reklama Polygraph 2008 v Praze
  • 18. 3. - návštěva žáků 2. D a 3. O v galerii v Roudnici nad Labem
  • 14. 3. - 19. 3. - lyžařský kurs žáků střední školy  v Dolomitech
  • 12. 3. - workshop fy Karel Kaňák pro žáky a studenty školy (návrh konstrukcí, ražba a výsek, funkce vylupovacích nástrojů) s předáním funkčních výsekových desek škole pro výuku.
  • 24. 2. - Český pohár - celostátní přebor modelářských závodů v Terezíně - letecké modely - Josef Krist získal dvě druhá místa v kategorii P3 a A6 a Martin Voznica třetí místo v kategorii P3.
  •  7. 3. - ples vyšší odborné školy ve Štětí
  • 24. 2. - účast v soutěži leteckých modelářů Trávčická vážka, truhláři
  • 23. 2. - ples střední školy studijních oborů Obalová technika a Informační technologie v Litoměřicích
  • 20. 2. - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 19. 2. - návštěva 1. O v Galerii moderního umění v Roudnici nad Labem
  • 15. 2. trenink žáků z Pivovarské ul. pod vedením reprezentačního trénéra (letecké modely)
  • 15. 2. - exkurze za materiály a nákup v Mělníce (krejčí)
  • 15. 2. -- ples střední školy Mechanik elektronik a nástavby Technickohospodářské a správní činnosti ve Štětí
  • 12. - 13. 2. - návštěva žáků ME 1 !program napájení sluncem 2008" v Ostravě
  •  6. 2. - 2. místo družstva školy chlapců v okresním přeboru košíkové v Litoměřicích
  •  6. 2. - návštěva žáků střední školy v Praze - Design moderního odívání
  • 31. 1. - předání vysvědčení za 1. pololetí šk. roku 2007 - 2008
  • 28. 1. - pedagogická rada v Pivovarské ul.
  • 25. 1. - exkurze za materiály v Mělníce (krejčí)
  • 24. 1. - pedagogická rada střední školy v Kostelní ul
  • 17. 1. - exkurze 2. D v Norske Skog ve Štětí
  • 11. 1. trenink žáků z Pivovarské ul. pod vedením reprezentačního trénéra (letecké modely), Plzeň
  •   9. 1. - účast žáků školy na krajském přeboru v šachu v Mostě.