mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Základní informace, kontakty Události na škole Události na škole září 2009 - červen 2010
Události na škole září 2009 - červen 2010 PDF Tisk Email

Události na škole srpen 2009 - červen 2010 

  • 30. 6. - předání vysvědčení žákům Střední školy
  • 28. 6. - návštěva zdymadla, Mělník - Hořínký vrch, T2
  • 28. 6. - návštěva ZOO Ústí nad Labem, 1. D 
  • 28. 6. - zájmová a sportovní činnost ročníků střední školy
  • 25. 6. - závěrečná pedagogická porada Střední školy
  • 18. - 20. 6. modelářské závody č. 278, Teplice zimní stadion, modelářský kroužek
  • 18. 6. - přijímací zkoušky VOŠ, přihlášeno 60 uchazečů, přijato 50 uchazečů
  • 11. - 18., 19. - 26. 6. - vodácké kurzy, tok řeky Berounky
  • 23. 6. - softwarové pirátství, Policie ČR Litoměřice, 3. J
  • 23. 6. - účast na soudním líčení, Okresní soud Litoměřice, 2. J
  • 22. 6. - Školská rada VOŠ obalové techniky
  • 16. 6. - účast na soudním líčení, Okresní soud Litoměřice, 2. I
  • 15. - 17. 6. - absolutorium VOŠ obalové techniky
    Výsledky ABS 2010
  • celkem ve třídě

    ABS konalo

    prospělo s vyznam.

    prospělo

    neprospělo

    odstoupilo

    34

    34

    13

    21

    0

    0

  • 14. 6. - Školská rada Střední školy
  • 7. - 10. 6. - ústní závěrečné zkoušky učebních oborů
    Výsledky ústních ZZ
  • celkem ve třídě

    výborný

    chvalitebný

    dobrý

    dostatečný

    nedostatečný

    Z3

    14

    1

    3

    3

    4

    3

    T3

    8

    0

    1

    3

    3

    1

    E3

    13

    0

    4

    5

    4

    0

    celkem

    35

    1

    8

    11

    11

    4


    Výsledky ZZ

    celkem ve třídě/připuštěno

    prospělo s vyznamenáním

    prospělo

    neprospělo

    Z3

    14/14

    0

    7

    7

    T3

    8/8

    0

    6

    2

    E3

    14/13

    1

    12

    0

    celkem

    36/35

    1

    25

    9

  • 3. 6. - exkurze do fy DANZER, zpracování exotických dřevin, strojní vybavení, T1
  • 1. 6. - Klauzury 3. D, Dílna ručního papíru Litoměřice
  • 1. - 3. 6. - písemné a praktické závěrečné zkoušky učebních oborů
    Výsledky písemných ZZ
  • celkem ve třídě

    výborný

    chvalitebný

    dobrý

    dostatečný

    nedostatečný

    Z3

    14

    0

    1

    0

    7

    6

    T3

    8

    0

    0

    5

    2

    1

    E3

    13

    1

    2

    6

    4

    0

    celkem

    35

    1

    3

    11

    13

    7

    Výsledky praktických ZZ

    celkem ve třídě

    výborný

    chvalitebný

    dobrý

    dostatečný

    nedostatečný

    Z3

    14

    1

    4

    5

    4

    0

    T3

    8

    2

    0

    5

    1

    0

    E3

    13

    1

    6

    3

    3

    0

    celkem

    35

    4

    10

    13

    8

    0

  • 28. 5. - závěrečná pedagogická porada učebních oborů
  • 17. - 27. 5. - ústní maturitní zkoušky 201014. 5. - závěrečná konference školy ohledně školních vzdělávacích programů studijních oborů IT, IN, ME a OT od 1. 9. 2010
  • termín

    celkem ve třídě

    /připuštěno

    PV

    P

    N

    z 1 předmětu

    N

    z více předmětů

    4. J

    24. - 27. 5.

    24 / 23

    0

    18

    4

    1

    ME 4

    24. - 25. 5.

    18 / 13

    0

    5

    6

    2

    4. I

    19. - 21. 5

    20 / 20

    4

    14

    2

    0

    4. D

    17. - 20. 5

    29 / 29

    4

    20

    3

    2

    IN 4

    17. - 18. 5

    16 / 12

    0

    10

    2

    0

    celkem

    107 / 97

    8

    67

    17

    5

  • 13. 5. - závěrečná pedagogická rada tříd 4. J a ME4
  • 11. 5. - družstvo školy vyhrálo futsalový turnaj středních škol "O fotbalový míč" v Litoměřicích, který pořádala 11. května 1. KŠPA. Družstvo školy získalo nejen první místo, ale také cenu pro nejlepšího střelce, kterou získal Jakub Peterka.
  • 11. 5. - návštěva Severočeské galerie Litoměřice, 1. O VOŠ
  • 7. 5. - poslední zvonění studijních oborů na škole
  • 7. 5. - ples vyšší odborné školy v Klubu ve Štětí
  • 7. 5. - přednáška zástupce fy Marbach Daniela Berana ohledně rozdílů ve zpracování hladké a vlnité lepenky.
  • 6. 5. - závěrečná pedagogická rada tříd 4. I, 4. D a IN4
  • 5. 5. - ukončení cyklu přednášek ing. J. Nykla, sales managera fy Bobst Group, na téma zpracovatelské stroje v obalové technice. Cyklus byl zakončen testem pro žáky a studenty a nejlepší 3 byli odměněni exkurzí do fy Bobst Group ve Švýcarsku během prázdnin.
  • 4. 5. - jednání vedení školy s fy Branaldi Brandýs nad Labem ohledně spolupráce školy a firmy v oblasti prodejních displejů a kvality obalů
  • 4. 5. - návštěva Pražského hradu - románský a gotický sloh, 2. D
  • 7. 4. - písemné maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury 2010
  • celkem ve třídě

    výborný

    chvalitebný

    dobrý

    dostatečný

    nedostatečný

    4. J

    24

    2

    2

    8

    12

    0

    ME 4

    18

    0

    0

    3

    8

    7

    4. I

    20

    1

    5

    6

    7

    1

    4. D

    29

    1

    3

    19

    6

    0

    IN 4

    16

    0

    2

    4

    7

    3

    celkem

    107

    4

    12

    40

    40

    11

  • 8. 4. - seminář Obaly z hladkých a vlnitých lepenek pro firmy vyrábějící lepenkové obaly a obalovou veřejnost, který organizovala škola společně s obalovou asociací SYBA v Praze.
  • 8. 4. - třičtvrtletní pedagogická rada střední školy
  • 9. 4. - den otevřených dveří vyšší odborné školy
  • 14. 4. - floorbalový turnaj Roudnice nad Labem
  • 22. 4. - přijímací řízení na střední školu. Do studijního oboru Informační technologie - správce počítačové sítě potvrdilo nástup 36 uchazečů, do studijního oboru Informační technologie - Informatika v ekonomice potvrdilo nástup 18 uchazečů, do studijního oboru Mechanik elektrotechnik - Digitální technika a mechatronika potvrdilo nástup 12 uchazečů, do studijního oboru Obalová technika - obalový a grafický design potvrdilo nástup 18 uchazečů, do učebního oboru Truhlář potvrdilo nástup 18 uchazečů.
  • 22. 4. - družstvo školy získalo 2. místo na okresním turnaji v Killers aréna v Litoměřicích 22. dubna Hokejbal proti drogám 2010 pod záštitou Jiřího Šlégra. Cenu pro nejlepšího obránce navíc získal Ondřej Gazsi.
  • 24. - 25. 4. - Český pohár F1E, letecké modely, žáci kroužku leteckého modeláčství, Raná u Loun
  • 19. - 23. 4. - praktické maturitní zkoušky studijních oborů střední školy 2010
  • celkem ve třídě

    výborný

    chvalitebný

    dobrý

    dostatečný

    nedostatečný

    4. J

    24

    1

    6

    6

    9

    2

    ME 4

    18

    0

    3

    8

    7

    0

    4. I

    20

    6

    3

    5

    6

    0

    4. D

    29

    14

    7

    8

    0

    0

    IN 4

    16

    1

    4

    9

    1

    1

    celkem

    107

    22

    23

    36

    23

    3

  • 27. 4. - návštěva Národní galerie Praha, 3. D, 4. D
  • 27. - 29. 4. - seminář "Autoalarmy a příslušenství" a "Elektronické zabezpečení budov", fy Jablotron v Nymburku s certifikátem, který získalo 12 žáků ME4.
  • 29. 4. - klauzury 3. O - vyšší odborná škola
  • 30. 4. - přednáška ing. M. Broumovského na téma Folie a flexibilní balení pro obalovou techniku
  • 4. 3. - návštěva mezinárodního veletrhu Salima & Embax & Vinex & mbk Brno, 1. O + výběr
  • 6. 3. - ples tříd IT a OT v Domě kultury v Litoměřicích
  • 15. 3. - žáci studijního oboru mechanik elektronik se zúčastnili odborného semináře v autorizovaném středisku u firmy Chvalis na trenažérech firmy Parker (pneumatické a hydraulické řídící a regulační systémy)
  • 16. 3. - olympiáda v českém jazyce, okresní kolo Litoměřice, 2 žáci
  • 23. 3. - škola se zúčastnila jazykové olympiády středních odborných škol v Lounech. Tereza Čvančarová, žákyně 3. roč. IT obsadila 4. místo mezi 30 účastníky v německém jazyce.
  • 22. 3. - škola uspořádala 2. kolo ve volejbale Štětský smeč pro střední školy okresu Litoměřice.
  • 23. - 25. 3. - škola se zúčastnila mezinárodní výstavy REKLAMA Polygraf Praha 2010 s vlastním stánkem, kde prezentovala především vyšší odborné studium a studijní obor Obalový a grafický design.
  • 25. 3. - návštěva mezinárodního veletrhu Reklama Polygraf Praha 2010, 4. D
  • 6. 2. - ples tříd ME a IN v Klubu ve Štětí
  • 15. 2. - Návštěva Salesiánského divadla Praha, „The Picture of Dorian Gray“, anglický jazyk, ME4, IN3, IN4
  • 15. 2. - návštěva Parlamentu ČR, Praha, 3. I, 3. J
  • 18. 2. – exkurze v THIMM Obaly, Všetaty, 1. D
  • 25. 2. - návštěva klauzur FUD UJEP Ústí nad Labem, 1. O VOŠ
  • 28. 2. - 3. 3. - lyžařský kurs Sappada, Itálie, výběr žáků
  • 18. 2. - exkurze 1. D žáků střední školy do fy THIMM Obaly ve Všetatech
  • 17. - 18. 2. - školní fotbalový turnaj
  • 15. 2. - výlet do Prahy v rámci výuky anglického jazyka pro žáky ME4, IN3 a IN4 střední školy do Salesiánského divadla, The Picture of Dorian Gray
  • 15. 2. - návštěva 3. I a 3. J střední školy v Parlamentu ČR v Praze
  • 6. 2. - ples žáků 4. ročníků střední školy ME + IN
  • 2. 2. - slavnostní otevření rekonstruovaného domova mládeže školy
  • 2. 2. - exkurze žáků 4. D, 4. I a 4. J střední školy do ČNB v Praze
  • 31. 1. - 6. 2. - lyžařský kurz pro žáky střední školy, Janské Lázně
  • 28. 1. - předání pololetního vysvědčení žákům/žákyním střední školy
  • 25. 1. - pololetí ped. rada střední školy
  • 12. 1. - den otevřených dveří střední školy
  • 18. 12. - olympiáda v českém jazyce - do okresního kola postupují Jakub Sluka ze 4. I a Katka Tůmová z 2. J.
  • 9. 12. - vernisáž školy v Jílovém u Děčína v SCA
  • 9. 12. - klauzury VOŠ, 2. O
  • 8. 12. - odborná exkurze 2. O vyšší školy a 3. D střední školy do fy THIMM Všetaty
  • 8. 12. - seminář Typografie a volná tvorba pro žáky 1. D v atelieru ak. mal. I. Kubíkové v Roudnici n. Labem
  • 7. 12. - odborná exkurze 1. O vyšší školy do fy THIMM Všetaty
  • 27. 11. - okresní přebor v šachu v Litoměřicích za účasti žáků školy, 3. místo, postoupili do krajského kola
  • 26. 11. - výlet - Bible ve středověkém umění, Pozdní gotika v české malbě - pro 3. D střední školy a 2. O pro studenty vyšší školy do Anežského kláštera v Praze
  • 26. 11. - exkurze v Retal Mělník a Coca Cola Praha - PET - stěžejní materiál pro balení nealko nápojů pro 3. O vyššího studia a 2. D střední školy
  • 26. 11. - jazyková exkurze v Drážďanech pro žáky střední školy
  • 25. 11. - účast žáků střední školy na krajském turnaji ve volejbale, 6. místo
  • 23. 11. - exkurze v Elektrárně Mělník pro žáky ME 4.
  • 20. 11. - schůzky rodičů žáků střední školy
  • 19. 11. - den otevřených dveří střední školy
  • 16. 11. - další porada učitelů k novým školním vzdělávacím programům
  • 14. 11. - školu navštívili radní Ústeckého kraje Bc. Jana Ryšánková a Mgr. Petr Jakubec (radní pro oblast školství)
  • 13. 11. - účast žáků školy na volejbalové turnaji v Roudnici nad Labem - chlapci školy turnaj vyhráli.
  • 13. 11. - čtvrtletní ped. porada střední školy
  • 12. 11. - návštěva studentů 1. O a 2. O Galerie Rudolfinum a Design Cabinetu (Národní cena za studentský design 2009) a Centra současného umění DOX a Veletržního paláce
  • 13. 11. - účast družstva žáků/žákyň střední školy na okresním turnaji ve volejbale v Roudnici n.L., žáci 1. místo, žákyně 7. místo
  • 12. - 13. 11. - účast školy na školní výstavě v Ústí nad Labem
  • 10. 11. - návštěva žáků 4. D (obalová technika) - Národní galerie - Šternberský palác, renesanční malba.
  • 9. 11. - další kolo soutěže na pořízení interieru nově budovaného domova mládeže školy
  • 6. 11. - návštěva žáků IN3, IN4 a 4. J - výstava Expolingua Praha
  • 5. - 7. 11. - účast školy na okresní školní výstavě v Litoměřicích
  • 5. 11. - nezávislé testování znalostí žáků SCIO třední školy
  • 4. 11. - přednáška absolventa školy z fy THIMM Chotětov - Konstrukce přepravních obalů
  • 4. 11. - turnaj žáků školy na turnaji v sálové kopané v Roudnici nad Labem
  • 2. 11. - přednáška zástupce firmy ABB na škole o robotizaci v obalovém průmyslu
  • 23. - 24. 10. - účast školy na okresní školní výstavě v Mělníce
  • 23. 10. - schůzka Školské rady VOŠ obalové techniky
  • 22. 10. - exkurze žáků a studentů studijních oborů obalové techniky ve firmě Retal Mělník, vyrábějící obaly (plechovky, PET sklo) pro firmu Coca Cola
  • 19. 10. - exkurze 4. D ve firmě Glazura Roudnice nad Labem (sítotisk, příprava barev apod.).
  • 16. 10. - přednáška obchodního ředitele firmy GS1 pro žáky a studenty ve škole o čárových kódech (nejvýznamnější firma v oblasti globálních standardů)
  • 15. 10. - první den otevřených dveří školy
  • 14. 10. - odborná exkurze žáků a studentů studijních oborů Obalová technika v Huhtamaki Přibyslavice (nasávaná kartonáž) a v Galrii Jihlava (kubistická tvorba Picasso)
  • 13. 10. - šachový turnaj školy, vítěz Mil. Dohnal, ME3
  • 9. 10. - výběrová komise na mobiliář nově budovaného domova mládeže školy
  • 5. 10. - workshop a seminář studentů vyšší školy o signmakingu a plotrech ve firmě Spandex Praha
  • 2. 10. - výběrová komise na vybavení nově rekonstruovaného domova mládeže školy
  • 30. 9. - opravné maturitní zkoušky
  • 29. 9. - návštěva studentů vyšší školy mezinárodního veletrhu FachPack Norimberk
  • 22. - 24. 9. - opravné písemné a praktické zkoušky
  • 18. - 27. 9. - kulturně-tematický zájezd studentů vyšší školy do Provance, Francie
  • 17. 9. - návštěva galerií Dům u zlatého prstenu (Karel Taige) a Dům U Kamenného zvonu (Jiří Anderle) v Praze, vyšší škola, 1. O - typografie a volná tvorba
  • 10. 9. - kurs Moodle pro učitele školy (PhDr. J. Konvalinka)
  • 26. 8. - 31. 8. - opravné a komisionální zkoušky
  • 7. 9. - workshop v dílně ručního papíru Litoměřice pro 1. O (VOŠ)
  • 4. - 13. 9. - sportovně-turistický kurs žáků střední školy v Chorvatsku, kemp Baška Polje
  • 2. 9. - předmětová komise VOŠ
  • 2. 9. - zápis studentů vyšší odborné školy
  • 2. 9. - společný výlet žáků a studentů střední a vyšší školy lodí Porta Bohemica na Labi na trase Štětí - Mělník a zpět
  • 1. 9. - zahájení školního roku žáků střední školy ve škole, základní informace
  • 31. 8. -- zahajovací pedagogická porada
    Kód oboru Název oboru třída umístění žáci - počet žáci v oboru celkem
    34-42-M/001 Obalová technika 1. D K 28 105 Kostelní
    2. D K 30 280
    3. D K 18 Pivovarská
    4. D K 29 241
    26-47-M/003 Informační technologie 1. I P 27 203 1. máje
    1. J P 26 113
    2. I P 22
    2. J P 28 studijní obory
    3. I P 27 458
    3. J P 29
    4. I P 20 učební obory
    4. J P 24 77
    82-41-N/021 Obalový a grafický design 1.Oa K 18 99
    1.Ob K 17 VOŠ
    1.Oc K 6 99
    2.Oa K 12
    2.Ob K 9 celkem škola
    2.Oc K 2 634
    3. Oa K 14
    3. Ob K 13
    3. Oc K 8
    26-51-H/001 Elektrikář E 3 D 12 12
    23-51-L/001 Zámečník Z 1 D 9 34
    Z 2 D 11
    Z 3 D 14
    33-56-H/001 Truhlář T 1 D 13 31
    T 2 D 10
    T 3 D 8
    26-53-H/001 Mechanik elektronických zařízení ME 1 P 25 74
    ME 2 P 13
    ME 3 D 17
    ME 4 D 19
    63-41-M/040 Informatika v ekonomice IN 1 K 30 76
    IN 2 K 15
    IN 3 K 15
    IN 4 K 16