mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Základní informace, kontakty Události na škole Události na škole září 2010 – červen 2011
Události na škole září 2010 – červen 2011 PDF Tisk Email

Události na škole září 2010 - srpen 2011 

  • srpen 2011 - návštěva studentek VOŠ fy Bobst Švýcarsko, odměna pro nejlepší posluchače dle znalostí přednášek J. Nykla, zaměstnance fy Bobst
  • 28. - 29. 6. - turisticko-sportovní akce, PíšťanyME3, sport. aj. akce
  • 18. - 25. 6. - vodácký kurs žáků školy, Berounka
  • 23. 6. - praktické zaměstnání ME3, pneu, hydraulické a elektropneu regulační prostředky
  • 17. 6. - praktické rozpoznávání dřevin pro výrobu papíru, 1. D
  • květen 2011 probíhala v bývalém jezuitském kostele Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích výstava s doprovodným programem, kde studenti 2. O VOŠ vytvořili množství papírových aj. šatů
  • 18. 5. - pod vedením fy Branaldi byla vyhodnocena soutěž dle zadání v říjnu 2010 "Hledáme konstruktéra originálního řešení POS materiálu". Odměnu ve formě notebooku Asus a mobilu vč. příslušenství, získali studenti Lukáš Fronc a Tereza Horáková.
  • 8. - 15. 5. - výběr žáků, Exchange2011 Zaltbommel, výměnný pobyt žáků školy v Holandsku
  • Certifikovaná svářečská škola Střední školly ve Štětí pod vedením M. Kudláčka získala veřejnou zakázku na rekvalifikační kurzy v roce 2011 svařování pro Úřad práce v Litoměřicích.
  • 5. 5. - účast na hokejbalovém turnaj žáků školy v Litoměřicích
  • 3. 5. - návštěva Národní galerie Praha, 3. D
  • 27. 4. návštěva litografické dílny vLitoměřicích, 1. O
  • 15. 4. - celodenní externí odborný seminář vTHIMM Všetaty, obalové a tiskové techniky, laboratoř jakosti, 1. O
  • 14. 4. - návštěva výstavy ELEKTRON 2011 vPraze PVA Letňany, ME4, ME1, ME3
  • 12. 4. - odborná exkurze Avirunion Dubí u Teplic, Český porcelán Dubí, obalové a nápojové sklo,keramika a porcelán
  • 6. 4. - návštěva výstavy K. Škréta Kubismus vČechách, Praha, 4. D
  • 5. - 7. 4. - školení žáků ME4 ve fy Jablotron Alarms a.s. Nymburk
  • 13. 3. - praktické cvičení na pneu-, hydraulicko a elektropneu trenažerech, ME4
  • 30. 3. - odborná exkurze obalová technika Model Nymburk (výroba vlnité lepenky, zpracování lepenek, materiály, 3. D
  • 27. 3. - 2. 4. - na škole pracovala v týdnu 27. 3. - 2. 4. 2011 skupina studentů z Holandska v rámci společného projektu Comenius FIT for Europe, Educating Students for a Healthy Way of Living! viz http://fitforeurope.org.
  • 25. 3. - návštěva veletrhu REklama a Polygraf Praha, 2. D, 3. D, 1. O
  • 21. 3. - odborná přednáška o budoucnosti Internetu, fy cz.nic
  • 9. 3. - odborná přednáška na téma Ochranné známky.
  • 9. 3. - návštěva ČNB Praha, výběr žáků 4. roč.
  • 3. 3. - odborná přednáška a workshop o multimediální tvorbě,příprava na projekt mobilit se studenty z Holandska
  • 2. 3. - workshop - práce sručním papírem a lepenkou, Litoměřice, dílna ručního papíru, 1. O
  • 4. 2. - ples vyšší odborné školy, Dům kultury Štětí
  • 2. 2. - workshop Digitální fotografie , Litoměřice, 4. J
  • 1. 2. - návštěva litografické a keramické dílny Roudnice nad Labem, 2. D
  • 12. 1. - den otevřených dveří školy
  • 31. 1. - předání pololetních výpisů vysvědčení
  • 27. 1. - pololetní pedagogická rada střední školy
  • 26. 1. - konzultace s gen. ředitelem M. Hejlem ohledně spolupráce sTHIMM Obaly a Svazem výrobců vlnité lepenky 
  • 20. 1. - opravné maturitní zkoušky (ČJL ME4), opravné praktické MZ ME4, IN4, OT4, 4. I, 4. J
  • 7. 12. - odborná exkurze do THIMM Všetaty, 1. O
  • 10. 12. - zadání absolventských činností pro 3. O
  • 11. 12. - Halové modely „Vánoční rampouch" Děčín, výběr žáků kroužku leteckých modelářů
  • 13. 12. - klauzury VOŠ, 2. O
  • 15. 12. - Royal Way v Praze žáků 4. I
  • 16. 12. - Renesanční a barokní malířství ve sbírkách Drážďanské galerie, studenti vyšší školy
  • 22. 12. - Prague Sightseeing Tour žáků ME4
  • 3. 11. - výlet 4. D a 4. D do Bílkovy vily a kláštera sv. Jiří v Praze
  • 4. - 6. 11. - maturitní generálka střední školy MAG 2010
  • 5. 11. - školní výstava v Mělníce
  • 8. - 10. 11. - školní výstava v Litoměřicích
  • 10. 11. - školní šachový turnaj, zúčastnilo se 27 žáků
  • 11. 11. - výlet žáků střední školy - němčinářů do Drážďan
  • 11. - 12. 11. - školní výstava v Ústí nad Labem
  • 12. 11. - účast žáků na přeboru škol litoměřického regionu v šachu
  • 12. 11. - čtvrtletní pedagogická rada střední školy
  • 16. 11. - účast a vítězství žáků školy na turnaji O štít 17. listopadu středních škol v Roudnici nad Labem
  • 18. 11. - den otevřených dveří I střední školy
  • 18. 11. - účast žáků a studentů školy na Obalovém kongresu s galavečerem v Praze
  • 19. 11. - účast žáků střední školy na akci pišQvorky 2010 v Litoměřicích
  • 19. 11. - schůzky rodičů žáků střední školy
  • 20. - 25. 11. - účast studentů vyšší školy na mezinárodním obalovém veletrhu Emballage v Paříži
  • 26. 11. - exkurze 3. D - dávkování a balení sypkého zboží v Cukrovaru Mělník
  • 29. 11. - účast žáků střední školy na krajském kole ve volejbale, Louny
  • 29. 11. - exkurze studentů vyšší školy v Mondi Bags Štětí
  • 30. 11. - exkurze studentů vyšší školy v SCA Jílové u Děčína, SKANPAK Jílové u Děčína a SCA Boletice
  • 1. 10. - zahájení školního roku střední a vyšší školy
  • 4. - 12. 10. - sportovně turistický kurz žáků střední školy v Chorvatsku
  • 13. 10. - exkurze studentů vyšší školy do fy Branaldi, Brandýs nad L., významného výrobce displejů
  • 24. 9. - opravné písemné závěrečné zkoušky
  • 27. 9. - opravné ústní maturitní zkoušky a závěrečné zkoušky
  • 29. 9. - exkurze studentů vyšší školy na mezinárodní výstavu FachPack Norimberk
  • 21. 9. - výlet žáků 3. D do Anežského kláštera v Praze, gotické malířství a sochařství
  • 22. 9. - workshop studentů 1. O v Dílně ručního papíru v Litoměřicích
  • 16. 9. - výlet studentů vyšší školy do Galerie hl. města Prahy - typografie a volná tvorba
  • srpen 2010 - výlet dvou studentek do Laussanne ve Švýcarsku jako odměna za nejlepší test znalostí z přednášek Nikla z fy Bobst ze Švýcarska.

Třída

Třídní učitel

Počet

Obor

1. D

Medáčková Petra

20

89

2. D

Kroutil Vladimír

26

3. D

Landsdorfová Lenka

26

4. D

Konvalinka Jiří

17

IN 1

Taberyová Vladimíra

19

75

IN 2

Bahníková Michala

26

IN 3

Menčíková Naděžda

16

IN 4

Burdová Lucie

14

1. I

Dufková Zdeňka

20

193

1. J

Černá Eva

15

2. I

Kubánek Milan

27

2. J

Vovsová Alena

29

3. I

Šourek Ladislav

22

3. J

Chmelík Ondřej

29

4. I

Müllerová Dana

25

4. J

Pomykacz Ivan

26

ME 1

Černá Eva

13

63

ME 2

Čajanová Lucie

16

ME 3

Ježek Bohumil

20

ME 4

Vlček Stanislav

14

T 1

Veleba Pavel

24

45

T 2

Kacar Milan

14

T 3

Lendvayová Janka

7

Z 2

Kacar Milan

8

18

Z 3

Lendvayová Janka

10

1. O

Žižková Jana

45

109

2. O

Preislerová Drahomíra

34

3. O

Komárková Jaroslava

24

34

592