mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz E-learning, texty E-learningové nástroje ve škole
E-learningové nástroje ve škole PDF Tisk Email

Na portále jsou pro potřebu žáků rozsáhlé učební texty z oblasti angličtiny, tiskových a obalových technik, elektrotechniky, dějepisu, českého jazyka a literatury, fyziky, nauky o materiálu a pro odborné předměty truhlářů, včetně německé odborné terminologie.

E-learningové LMS v portále se využívá pro mnoho desítek testů anglického jazyka, včetně zasílání a vyhodnocení testů studentům domů.

Učitelé počítačové grafiky, němčiny a obalových a tiskových technik využívají pro testování Moodle.

Učitelé především jazykových předmětů využívají různých e-learningových materiálů přímo při výuce svých předmětů v učebnách s PC s nepřetržitým připojením k Internetu.

Mnoho obrazového materiálu z dějin výtvarné kultury je uloženo na discích školy pro vnitřní potřebu a vzájemnou komunikaci učitelů a studentů.

Akademie Cisco na škole (Stredni odborna skola Steti) je svou formou také typickým LMS, který žáci mohou (a v případě Cisco Academy musí) využívat.

Studenti, kteří nemají možnost připojení k Internetu doma, mají možnost pracovat na PC ve škole a využívat tak i jiných možností e-learningu na Internetu odpoledne v počítačové učebně nebo knihovně obvykle až do 17 hod.