mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz OPVK - projekty školy OPVK - 1 - počáteční vzdělávání - oblast podpory 1.5
OPVK - 1 - počáteční vzdělávání - oblast podpory 1.5 PDF Tisk Email

záhlavi loga

Projekt EU peníze středním školám

Registrační číslo: CZ.1.07/1.5.00/34.1006
Název projektu:  E-learning pro obalovou techniku
Zahájení projektu: 1.9.2012
Délka projektu: 2 roky

Statutární zástupce: PhDr. Jiří Konvalinka
Hlavní kontaktní osoba: PhDr. Jiří Konvalinka, tel.: 411 152 001

Informace pro pedagogy, metodické pokyny a datové úložiště pro digitální učební materiály naleznete na školním LMS Moodle.

Výsledkem EU peníze středním školám je v rámci OP VK zavedení nové oblasti podpory 1.5 s názvem Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, jejímž smyslem je podpořit rozvoj oblastí:

• čtenářská a informační gramotnost,
  • cizí jazyky,
  • využívání ICT,
  • matematika,
  • odborné kompetence,
  • inkluzívní vzdělávání
  • finanční gramotnost.

Zlepšení výuky v těchto oblastech bude dosaženo metodickým vzděláváním pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů.

Naší škole se v říjnu letošního roku podařilo získat dotaci Evropské unie z programu OP VK ve výši 1 327 266,- Kč.

Letak