mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Základní informace, kontakty Granty a certifikáty Certifikáty školy
Certifikáty školy PDF Tisk Email

Na škole pracuje on-line knihovna jako na jediné střední a vyšší škole v kraji (základní knihovna se specializovaným  knihovním fondem, evid. číslo 4449/2003).

Na škole každoročně běží 1letý přípravný program IT Essentials a 2letý program Akademie Cisco, která umožní získat žákům i studentům mezinárodně uznávaný certifikát správce počítačové sítě. Výuka i testy jsou v anglickém jazyce.

Na škole ve Štětí pracuje jediné takto specializované celorepublikové Centrum obalového designu pro školení software pro obalový a grafický design (Artios, EngView a KASEMAKE).

Škola má certifikaci vyučovat v tzv. *CINEMA 4D Academy Programme* (počítačová grafika).

Škola byla zařazena mezi 10 škol v Ústeckém kraji, která by měla pracovat jako centra celoživotního vzdělávání v rámci projektu UNIV 1 z dotací ESF. Škola připravila 2 programy celoživotního vzdělávání. Škola je zařazena od roku 2008 v projektu ESF UNIV 2.

Škola průběžně spolupracuje v rámci mobilit v programu Leonardo se střední školou v Neukirchu v Německu.

V současnosti škola připravuje podklady pro granty z oblasti ESF a rozvojového programu ČEZ.

V roce 2009 škola podává žádost o grant v rámci SROP na vybudování Centra obalové techniky a designu při škole v objemu 30 mil. Kč.

Učitelé školy připravují výměnný pobyt žáků školy v Holandsku.