mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Základní informace, kontakty Organizace školního roku Školní zájezdy
Školní zájezdy PDF Tisk Email

V rámci výchovy a vzdělávání se v prvním a druhém ročníku organizují výlety do Památníku Terezín a návštěvy důležitých kulturních míst v Praze

Organizují se také dva zahraniční výlety, tj. do Itálie a Chorvatska. V Itálii žáci navštěvují mj. galerie a města s významanou kulturní tradicí (Benátky, Florencie aj.). Chorvatsko navštěvují především žáci SŠ a hlavní náplní je sportovně-turistické vyžití - foto viz zájmová činnost.

Příležitostně se organizují kulturní zájezdy do Lipska, Drážďan, Berlína, Vídně aj., kde jde především o návštěvu galerií.

Střední škola technická organizuje exkurze a zájezdy podle svého zaměření, např. Elektrárna Mělník, vodní elektrárna v Ústí nad Labem, elektrárna Mondi, návštěvy míst státních orgánů v Praze, účast na soudních jednáních, kanceláře a výpočetní středisko Mondi Packaging Štětí, výstava Pragoalarm, Pragoregula, Ayua - Term Praha, Prádelna Štětí, TIMO Litoměřice, Schiller Křešice, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, Elegance Lysá nad Labem, Aqua-Term Praha, Ligna Bohemia Lysá nad Labem, MEVA a.s. Roudnice nad Labem, Roudnické strojírny a slévárny, Glazura Roudnice nad Labem, Pragoligna 2008, FOR HABITAT Praha, WOOD TECH Brno, FESTO, filmová a divadelní představení apod.