mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Studenti a Fachpack
index 02b
Studenti a Fachpack Tisk Email
Pondělí, 30 Září 2013 19:44

Studenti 3.O a 1.O VOŠ se zúčastnili obalového veletrhu Fachpack. Velice podnětná akce se uskutečnila díky sponsorům z řad sociálních partnerů školy, společnosti THIMM a obalové asociace SYBA. Na jednom z nejznámějších středoevropských veletrhů studenti mohli navštívit stánky 1440 vystavovatelů. Veletrh Fachpack naši studenti navštěvují pravidelně již 10 let.Letošní Fachpack měl cca stejný počet vystavovatelů jako v minulém ročníku. Vystavovalo se i na stejné ploše jako vloni (cca 54 000 m² netto). Téměř třetina (28 %) z presentujících byla ze zahraničí, především z Nizozemí, Itálie, ze Švýcarska, z České republiky a Rakouska. Nabídka zahrnovala oblasti obalů, techniky, zušlechťování i logistiky. Veletrh vedle vlastní výstavy doprovázely i různé semináře a odborné akce.


alt         alt         alt