mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Kurzy, CŽV, DVPP, rekvalifikace
kurzy-rozcestník PDF Tisk Email

Zajímá vás náplň naší školy, ale nemůžete např. z pracovních důvodů již studovat? Chtete si vybrat něco, co vás opravdu zajímá, nebo co potřebujete pro svoji kvalifikaci? Navštivtě některý z našich kurzů!

Jak postupovat?

Prostudujte níže uveřejněnou nabídku a vyberte si kurz, který vás zajímá. Kontaktujte nás na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na telefonu 411 152 000. V případě zájmu větší skupiny vytvoříme vzdělávací plán podle vašich požadavků. Zároveň jsme schopni ubytovat frekventanty kurzů v našem novém domově mládeže hotelového typu.

Nabídka kurzů počítačové grafiky

Výuka profesionální grafiky je doménou Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí již po dobu osmnácti let. Setkáte se zde s profesionálním vybavením, počínaje grafickými stanicemi s licencovanými produkty Adobe Creative Suite, QuarkXpress a Maxon Cinema, stejně tak jako s profesionálním digitálním fotoateliérem či pracovištěm s digitálními tiskovými stroji. Využijte nabídky školení v rámci produktů počítačové grafiky!

Čtěte více zde.

Úvod do e-learnignu a LMS systémů
Jsme jedni z prvních, kteří začli v minulosti využívat systémů typu LMS (Learning Management System) pro distribuci vzdělávacích materiálů ve škole. Kurz vás naučí rozlišit, co je e-learning a co LMS systém. Provede vás současnou nabídkou jak komerčních, tak volně dostupných systémů pro správu školních vzdělávacích materiálů, odevzdávání úkolů, tvorbu multimediálních dokumentů jako podpory výuky např. jazyků atd.

Moodle snadno a rychle

Moodle je bezesporu nejpoužívanějším a také nejpropracovanějším LMS. Jeho vývoj byl započat již v roce 2002 a od počátku se jedná o otevřený a bezplatný projekt. Dnes se s ním setkáme napříč celým školstvím – počínaje základní školou a konče akademickým prostředím vysokých škol na celém světě. Podstatnou roli hraje také fakt, že systém je možné zdarma stáhnout a též zcela zdarma používat.

Čtěte více zde.

Jak vytvořit školní web či portál

Nabízíme zkušenosti ostatním pedagogům (např. správcům ICT na školách) v oblasti publikování školních dat, a to jak v podobě konstrukce školních webových stránek, tak vnitřních informačních portálů. S ohledem na reálný život ve škole doporučujeme volně šiřitelná řešení a naučíme vás je spravovat bez závislosti na externích firmách.

Nabídka svářecích kurzů

Nabízíme zkušenosti nabyté dlouholetou činností v přípravě nových svářečů, ale i svářečů kteří potřebují získat certifikáty úředních zkoušek dle ČSN EN 287 – 1 a od 2.pololetí 2014 také dle EN ISO 9606 – 1. Provádíme také rekvalifikace pro Úřad práce. Spolupracujeme i s firmami, které dosáhly na dotace z EU.