mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Kurzy, CŽV, DVPP, rekvalifikace
počítačová grafika PDF Tisk Email

Počítačová grafika – kurzy rodiny produktů Adobe


Výuka profesionální grafiky je doménou Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí již po dobu osmnácti let. Setkáte se zde s profesionálním vybavením, počínaje grafickými stanicemi s licencovanými produkty Adobe Creative Suite, QuarkXpress a Maxon Cinema, stejně tak jako s profesionálním digitálním fotoateliérem či pracovištěm s digitálními tiskovými stroji. Využijte nabídky školení v rámci produktů počítačové grafiky!
Ke všem kurzům škola nabízí volný přístup do e-learningových materiálů v rámci svého LMS Moodle, který vám bude k dispozici i po skončení kurzu.

 

Adobe Photoshop snadno a rychle aneb úvod do počítačové grafiky
Počet hodin výuky: 10
Cena: 3000 Kč

Výukový kurz představuje nejpopulárnější nástroj z rodiny Adobe – Photoshop CS6. Vysvětluje základní pojmy bitmapové grafiky, úvod do retuše fotografií, výroby koláže, práce s barvami, kanály, vrstvami a cestami. Zaměření kurzu je především na praktickou činnost v úpravě digitální fotografie tak, aby posluchač během krátké chvíle proniknul i do těch úkonů, které jsou vlastní profesionálům.

 

Adobe Illustrator snadno a rychle aneb počítačovým malířem za deset hodin
Počet hodin výuky: 10
Cena: 3000 Kč

Slavný vektorový editor ve verzi CS6 můžete pochopit za deset hodin díky velmi intenzivnímu kurzu, zaměřenému především na ovládání klíčových nástrojů vektorové grafiky v této aplikaci. Kurz se zaměřuje jak na povahu práce se křivkou, tak na komunikaci aplikace s dalšími produkty Adobe a v neposlední řadě též na správné formáty výstupních dat, určených např. pro tisk nebo web.

 

Adobe InDesign v reklamní grafice, knižní, časopisové a novinové tvorbě
Počet hodin výuky: 10
Cena: 3000 Kč

Profesionální nástroj z rodiny Adobe vám umožní vytvářet působivé publikace, noviny či propagační materiály. Snoubí se v něm logika vektorového editoru se zázemím silného sazebního systému. Kurz vás naučí připravit profesionální tiskovinu, poodhalí vám taje typografie a elektronické sazby. Součástí výuky je i správné ukládání výstupů s přihlédnutím na pravidla předtiskové přípravy a normalizace formátu PDF.

 

Úvod do světa 3D grafiky
Počet hodin výuky: 10
Cena: 3000 Kč

Výuka probíhá ve specializované učebně s aplikací Maxon Cinema 4D R15, tj. v nejnovější verzi tohoto skvělého programu pro 3D grafiku a postprodukci. Naučíte se základní pravidla modelování, práci se scénou a se světlem, animaci a rendering. Kurz je zaměřen zejména na praktickou činnost, abyste po deseti výukových hodinách mohli sami začít pracovat na svých projektech. K dispozici je též 3D tiskárna.