mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Střední škola Učební obor Strojní mechanik - zámečník

Úvodní strana
Základní informace, kontakty
Vyšší odborná škola
Střední škola

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/doc/www.skolasteti.cz/www/joomla/modules/mod_mainmenu/legacy.php on line 50

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/doc/www.skolasteti.cz/www/joomla/modules/mod_mainmenu/legacy.php on line 51
Studijní obory

Učební obor Truhlář
Výchovné poradenství
Virtuální prohlídka školy
Svářečská škola
Ubytování, stravování

E-learning, texty
Formuláře
Fotogalerie a video
Kalendář školy
Podcasty
Rozpočet, výroční zprávy, školní řád, GDPR

Mapa stránek
OPVK - projekty školy
Dřevosymposium
Kurzy, CŽV, DVPP, rekvalifikace
Robot Artík
Kariéra, volná místa
Veřejné zakázky
Školní knihovna
Úzce spolupracujeme s Atoz Packaging
Svět balení
Packstar
progeCAD - alternativa AutoCAD ®
2JCP - spolupráce na duálně vedeném oboru Strojní mechanik - zámečník se zárukou práce
asociace českých nábytkářů
Jsme fakultní školou Přírodovědecké fakulty UJEP
Jsme akademií CISCO
Zřizovatel školy - Ústecký kraj
Nový učební obor - zámečník PDF Tisk Email

Kód oboru: 23-51-H/01

Název ŠVP: Záměčník (RVP Strojní mechanik)

Doba studia: 3 roky

Zakončení: výučním listem

Forma studia: Denní

zamecnik

Mít solidní učební obor je v současné době velká deviza. Naše škola Ti nabízí více – moderní učební obor, zaštítěný velkým leaderem v oboru.

Ve spolupráci s firmou 2JCP nyní otevíráme obor Strojní mechanik – zámečník. Každý učeň, který vyhoví podmínkám školy a firmy co do prospěchu a docházky, bude mít zajištěno zaměstnání ve zmíněné firmě. A to přeci již stojí za to uvažovat, zda nenastoupit právě na naši školu!

Společnost 2 JCP a.s. byla založena v roce 1990. Hlavní výrobní areál se nachází v obci Račice poblíž města Štětí, cca 50 km severně od Prahy. V současné době je v tomto moderním areálu 5 výrobních hal, a je zde zaměstnáno na 350 pracovníků.

Kromě silného zázemí firmy 2JCP nabízíme také potenciál naší svářecí školy. Nabízíme zkušenosti nabyté dlouholetou činností v přípravě nových svářečů, ale i svářečů kteří potřebují  získat certifikáty úředních zkoušek dle ČSN EN 287 – 1 a od 2.pololetí 2014 také dle EN ISO 9606 – 1. Provádíme také rekvalifikace pro Úřad práce. Spolupracujeme i s firmami, které dosáhly na dotace z EU.

Neváhej a rozšiř naše řady! Buď strojní mechanik – zámečník z Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí!

Důležité odkazy:
2JCP