mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz KLauzury ve vrcholné formě
index 02b
KLauzury ve vrcholné formě Tisk Email
Středa, 03 Prosinec 2014 22:16

Letošní témata byla ve znamení Fastfood, dětských nápojů a žvýkaček. Studenti předvedli práce ve velmi komplexním rozsahu a ostudu si před odborníky z praxe rozhodně neudělali. O tom svědčí i závěrečné hodnocení komise (J. Fiala,M. Fialová,J. Žižková), která udělila jako nejčetnější známku - výborně!Všem studentům (nejen jedničkářům, ale i ostatním, jejichž úroveň byla jen o málo menší a v těžké konkurenci se těžko hodnotilo) gratulujeme! Velký dík patří zástupcům firmy, kteří do klauzur každoročně vnáší velmi profesionální a hlavně prakticky zaměřený pohled nezaujatých odborníků z praxe.
A jaký byl letošní nejúspěšnější design? - Obalový set na pitu (autorky V. Jahnová, L. Urbánková). V těsném závěsu pak další jedničky v podobě obalů na žvýkačky Booz (K. Kosová, K. Deutschová) i Elements (I. Čáslavský, M. Kopecký) a 2x Fast food - papi (R. Baliharová, Š. Kultová, K. Tichá) a Bulger (P. Havlík, J. Mašek). Posledně jmenovní z "Best of best" navíc získali sympatie poroty za nejlepší (nejzábavnější) presentaci..

pita