mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Studenti dokázali, že se přepravního balení nebojí
Studenti dokázali, že se přepravního balení nebojí Tisk Email
Čtvrtek, 11 Prosinec 2014 20:27

Vedle třetího ročníku se klauzur dobrovolně zúčastnila i jedna skupina z 2.O a jedna dokonce z maturitního ročníku 4.D. A překvapením bylo, že obě "cizí" skupiny skončily i jako oceněné na 2. a 3. místě!
Letošní témata byla hodně různorodá - balily se koloběžky, skateboardy, longboardy, talíře (u nich byla podmínka provedení pádové zkoušky z 1,5m - obaly splnily 100% svou ochrannou funkci,nerozbil se nám ani jeden) i velkoplošné oblé televize za čtvrt milionu. A ani v tomto případě vedle známek, nechybělo ohodnocení v podobě dárků pro Best of Best studenty. A kdo mezi nimi byl? Jednoznačná shoda mezi pedagogy a zástupci firmy Unipap byla nejen v prvním místě (J. Baloun, Ch. Havel), ale i v 2. i 3. místě.Na druhém místě byly skupiny dvě (K. Jelínek, I. Čáslavský a K. Hlusičková, L. Reska, A. Šindlerová) a to samé "potkalo" i místo třetí (L. Prskavec, J. Drahoš a K. Jakubíková, J. Kolbl, J. Kučerová). A protože ani neoceněným studentům se v jejich projektech nedalo nic výraznějšího vytknout, neodešly s prázdnou ani oni - od společnosti dostali firemní trika v příslušných velikostech.