mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Nová knihovna technické a umělecké literatury
Nová knihovna technické a umělecké literatury Tisk Email
Čtvrtek, 05 Listopad 2015 10:27

Díky projektu OPVK výzvy č. 56 zakoupila škola přes 800 knih, mezi kterými je velká řada reprezentativních a velmi zajímavých titulů, vhodných zejména pro podpor výuky v oblastech techniky, grafiky, designu a umění. Nové knihy posílí jak současnou knihovnu v hlavní budově školy v Kostelní ulici, tak umožní vznik knihovny zcela nové v areálu Pivovarská. Knihy tak budou lépe dostupné i žákům, studujícím na těchto pracovištích a těm, kteří jsou ubytováni na Domově mládeže školy. Nová knihovna je pojata jako multifunkční informační centrum s možností absenční a presenční výpůjčky, katalogizace či barevného kopírování do formátu A3. Bude kdispozici i 6 pracovních stanic PC a dostatek místa pro četbu a relaxaci v pěkném prostředí u nádherných knih.