mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Vernisáž GDO
Vernisáž GDO Tisk Email
Neděle, 17 Leden 2016 16:24

Dne 13. ledna se konala vernisáž prací studentů VOŠ z ateliéru GDO (Grafický design obalů) pedagogů Marka Rubce a Petra Kalouse v Multifunkčním prostoru Oka-mžik Diakonie Českobratrské církve evangelické v Litoměřicích. V tomto prostoru byly vystaveny práce studentů druhého ročníku VOŠ, kteří zpracovávali komplexní téma obalů pro regionální potravinu. Studenti třetího ročníku zase vytvářeli autorské knihy a autorská řešení knižních obalů. Studenti v mnoha případech ve svých realizacích našli originální a neotřelá řešení úkolu a výsledkem byla často velmi profesionálně odvedená práce. Tyto práce můžete shlédnout do 29. ledna na adrese Oka-mžiku v ulici Osvobození 19 v Litoměřicích. Výstava je otevřena vždy od pondělí do pátku od 15.00 hod. do 22.00 hod.

DSC09462bDSC09479b

DSC09497bDSC09520b