mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Sittardia a VOŠ a SŠ Štětí zahájily partnerství
Sittardia a VOŠ a SŠ Štětí zahájily partnerství Tisk Email
Neděle, 31 Leden 2016 12:19

IMG 3236 small2
Společnost Sittardia Žatec navázala aktivní spolupráci s VOŠ a SŠ Štětí a jejími studenty obalového a grafického designu. Sittardia je marketingová agentura s vlastním grafickým studiem a výrobním zázemím S-print. Její působnost pokrývá celý český trh s přesahy do zahraničí. Portfolio významných klientů zahrnuje např. Algidu, FIRO Tour, Sencor, Lamart nebo Allianz a Sony.
Společná práce firmy a školy se zaměřuje na praxi a stáže talentovaných studentů v Sittardii nebo vzájemné poskytování best practice a nejnovějších poznatků z oboru, shodují se jednatel společnosti Tomáš Vízner a Jiří Konvalinka, ředitel školy.
Přímo na půdě školy představil na podzim Pavel Špás, Art Director Sittardie, činnost společnosti studentům prvních a druhých ročníků. Při té příležitosti vyhlásil soutěž o nejlepší konstrukční řešení prodejního stojanu na nože z oceli. Studenti pracovali na zadání, které Sittardia řešila jako skutečnou zakázku. Museli tak ve svých návrzích vzít v úvahu funkčnost stojanu, jeho velikost nebo počet nožů, říká Pavel Špás.
Nejlepší řešení představil Vladimír Tůma, student druhého ročníku, který dodává: „Práce mě velmi bavila a zabrala mi 3-4 dny a několik týdnů skicování.“

Máme radost, že jsme při naší lednové návštěvě VOŠ Štětí mohli vítězi osobně poblahopřát a předat odměnu v podobě tabletu a pozvánky do naší firmy.

Věřím, že další setkávání budou stejně přínosná, a že se v dalším ročníku soutěže zúčastní ještě více studentů.

Martin Kadeřávek, personální manažer, Sittardia s.r.o.