mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Den otevřených dveří 10. ledna 2017
index 02b
Den otevřených dveří 10. ledna 2017 Tisk Email
Pondělí, 02 Leden 2017 09:20

Dne 10. ledna 2017 od 8.00 do 16.00 hod. pořádá Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola ve Štětí tradiční Den otevřených dveří.

Přijďte se podívat na naše nové obory, otevřené ve spolupráci s klíčovými zaměstnavateli v regionu! Zajistíme vám nejen zajímavé studium, ale také praxi a práci po absolvování studia! Studujte u nás obalovou techniku, obalový a grafický design (VOŠ), design interiéru a nábytku, informatiku a mechatroniku, nebo jeden ze zajímavých učebních oborů!

Jsme fakultní škola UJEP, katedry informatiky, a proto nabízíme to nejlepší, co můžete v oboru očekávat. Přijďte a zjistěte, zda právě z vás nebude nadějný programátor!
Naše škola má široký záběr a umožní vzdělávání každému, kdo má chuť dozvídat se nové věci. Domluvte si individuální plán v rámci výše uvedeného data, naši kolegové se budou Vašim dětem a žákům rádi věnovat.

Pokud Vám 10. leden nevyhovuje, neváhejte zavolat na číslo 411 152 000 a dohodnout si jiný termín.

Budeme se těšit na shledanou na dni otevřených dveří.