mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz 24. 10. 2018 Den otevřených dveří
index 02b
24. 10. 2018 Den otevřených dveří Tisk Email
Středa, 03 Říjen 2018 08:04

Rád bych všechny zájemce o naši školu pozval na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná od 9 do 16 hodin dne 24. 10. 2018 v budově Pivovarská 594.

Na co se můžete těšit?

Předvedeme vám nové vybavení školy a to přímo v provozu. Uvidíte programovatelnou robotickou ruku, díky které se naši žáci naučí konfigurovat obdobná složitá zařízení v moderních provozech. Na profesionálním CO2 laseru (gravírovací stroj) si můžete vyrobit vlastní upomínkový předmět z plexiskla či dřeva, uvidíte v činnosti též CNC frézku na výrobu DPS spojů, řezací CNC frézku, robotický set výrobní linky a spoustu robotů a hraček pro malé i velké. Můžete navštívit zcela novou truhlárnu s centrálním odsáváním, kterou nám o prázdniny vystavěla firma Felder. Zde se učni setkají s tím nejmodernějším, co v praxi existuje.

Zároveň vás čekají zajímavé workshopy.

Tento měsíc čekáme též zásilku programovatelných digitálních soustruhů a dalších "težkých" strojů pro zámečníky. Další zajímavostí je CNC plasmová řezačka o rozměru 3 x 5 m, první instalace na školách v ČR. Tyto stroje ještě v chodu patrně neuvidíte, nicméně na druhém dni otevřených dveří 15. ledna již budou též v činnosti, stejně tak jako nové budovy v Kostelní ulici, doslova prošpikované moderními technologiemi pro obalovou techniku.

Těšíme se na vás!