mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Den otevřených dveří úterý 15. ledna 2019 v budovách v Pivovarské ulici
index 02b
Den otevřených dveří úterý 15. ledna 2019 v budovách v Pivovarské ulici Tisk Email
Čtvrtek, 10 Leden 2019 19:24

Vážení zájemci o studium, zveme vás na den otevřených dveří dne 15. ledna 2019 v budově Pivovarksá 594, Štětí od 9.00 hod. do 16.00 hod. Kromě informací o všech oborech školy vám ukážeme nově dokončené dílny oboru Strojní mechanik - zámečník. Uvidíte novou obrobnu, vybavenou soustruhy, frézkami a dalšími stroji s digitálním odměřováním, dále pak špičkový plasmový řezací CNC portál či virtuální trenažér svařování, jedinou instalaci na této úrovni v ČR. Zájemci o obor truhlář uvidí nově vybavenou truhlárnu špičkovými stroji, ale i ostatní obory mají co nabídnout. Ti, kteří se zajímají o elektroniku a automatizaci, mohou vidět např. robotickou ruku, 3D tiskárny, CNC na výrobu plošných spojů apod.

V současné době vám nabízíme následující obory: Obalová technika a Obalový a grafický design (právě byly dostavěny nové budovy a nakoupeno špičkové technické vybavní, navíc všichni zájemci o obor Obalová technika mají ubytování v luxusním domově mládeže zdarma po celou dobu studia), Informační technologie (Virtualizace a cloud computing, Internet věcí, Management informačních systémů, Webdesign), Mechanik - elektrotechnik (Robotika), Design interiéru a nábytku, Elektrikář, Zámečník, Truhlář.

Těšíme se na vás v areálu školy v Pivovarské ulici! V budovách v Kostelní ulici si dokončuje rekonstrukce.