mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Podporují nás

Školu podporují

Blum ČR věnovala škole svůj software pro design nábytku PDF Tisk Email

Firma Blum s.r.o. věnovala škole 20 licencí software Dynalog v ceně přes 70 tis. Kč svůj pro plánování, objednávání, pro přizpůsobivé, pružné plánování korpusů a jednoduchou realizaci objednávek kování.

 

 
Mondi Štětí PDF Tisk Email

Mondi Štětí (Mondi Bags, Mondi Coating) se školou úzce spolupracuje na základě finančního příspěvku na učební pomůcky a provoz školy ve výši 150 tis. Kč a umožnění odborného výcviku žáků ve firmě.

 

Celý článek...
 
ESKOArtwork PDF Tisk Email

Firma EskoArtwork www.esko.com vyjádřila podporu škole v oblasti dodání software pro obalový a grafický design . Cena celého řešení přesahuje 17 mil. Kč...

Celý článek...
 
SYBA obalové sdružení ČR PDF Tisk Email

SYBA je obalovou asociací, sdružující a prosazující zájmy subjektů činných v sektoru balení, obalů, obalových prostředků, balicích materiálů, balicích strojů a také zájmy výrobců baleného zboží týkající se balení. SYBA byla založena v roce 1990, viz www.syba.cz.

Celý článek...
 
Bobst Group Švýcarsko PDF Tisk Email

Naše firma Bobst Group http://www.bobstgroup.com, která je nejrenomovanějším výrobcem nástrojů a strojů pro obalový a tiskový průmysl ve světě, má o Vaši školu zájem z profesního hlediska  mj. i proto, že připravujete odborníky pro obalový průmysl, kterých je v České republice dle našich zkušeností velký nedostatek.

Celý článek...
 
fy Kaňák Rohatec PDF Tisk Email

Fy Kaňák  http://www.kanakcz.com/cz/ , prostřednictvím Petra Machálka, vedoucího zaměstnance firmy, uspořádala na škole workshop na téma vysekávání obalů a příprava.

Celý článek...
 
SCA Jílové PDF Tisk Email

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych tímto dopisem deklaroval vysokou úroveň naší vzájemné spolupráce. Absolventi Vaší školy jsou velice důležití pro další rozvoj našich aktivit v České republice.

Absolventi pracují na mnoha důležitých pozicích a i v budoucnosti máme trvalou potřebu získávání dalších nových odborníků – absolventů Vaší školy.

Celý článek...
 
Antalis Praha a škola PDF Tisk Email

Vernisáž a soutěž žáků a studentů VOŠ obalové techniky a Střední školy Štětí ve firmě Antalis v Praze

Celý článek...
 
Lojek Liberec PDF Tisk Email

Fy Lojek Liberec uzavřela se školou smlouvu o spolupráci, která je vyjádřena poskytnutím, instalací a zaškolením modulů softwaru pro obalový a grafický design Kasemake. Software Kasemake je vyvíjen ve Velké Británii.

 
Jablotron Nymburk PDF Tisk Email

Žáci  školy (studijní obor mechanik - elektronik) se zúčastnili na bezplatném 3denním školení se závěrečnými písemnými  testy školení Jablotronu v Nymburku  www.jablotron.cz ohledně K1 - Autoalarmy a K2 - Domovní el. zabezpečovací systémy.

Celý článek...
 
HAWE Olomouc PDF Tisk Email

Software EngView je vedle EskoArtwork dalším velkým softwarovým balíkem pro obalový a grafický design.  EngView se již delší dobu využívá ve velké míře především v Asii a Americe, má 60 jazykových mutací a rychle pokračuje v expanzi, protože nabízí rozumnou cenovou politiku a jedinečný zákaznický servis. Software poskytuje fy HAWE Olomouc www.hawe.cz.

Celý článek...