mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Ubytování, stravování

Ubytování, stravování

Informace o Domově mládeže PDF Tisk Email

pruhlednaŽáci a studenti se mohou ubytovat na Domově mládeže při VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí, 1. máje 662 a 1. máje 660. Domov mládeže byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 a celková kapacita je 132 lůžek. Tvoří ho dvě dvoupodlažní budovy se dvěma dvoulůžkovými pokoji vždy se společnou hygienickou buňkou (WC, sprcha, umyvadlo) a jedna třípodlažní spojovací budova s jednolůžkovými nebo dvoulůžkovými pokoji s vlastní hygienickou buňkou. Na každém podlaží jsou kuchyňky a kuchyňské kouty. Ve svém volném čase mohou žáci a studenti využívat i další zařízení domova mládeže – klubovny, herny (kulečník, stolní tenis, šipky aj.), studovnu a posilovnu (fitness). Ubytovat se zde mohou i vozíčkáři – bezbariérový vstup, pokoj + hygienické zázemí pro pohyb na vozíku.

Provoz domova mládeže

Provoz domova mládeže je celoroční (mimo července a srpna), v průběhu školního roku je nepřetržitý, včetně nočních směn. Režim ubytování je celotýdenní, s povinnými odjezdy v pátek. Příjezd na DM je v neděli od 17:00 hodin nebo v pondělí.

Zájmové aktivity

Domov mládeže nabízí různé zájmové aktivity – kroužek vaření, fotografický, turistický, kondičního plavání a další činnosti (pohybové – turnaje, kreativní – výroba různých předmětů spojená s ročním obdobím, svátky apod.). Vždy záleží na zájmu žáků a studentů. Ubytovaní mají k dispozici i řadu společenských her.

Stravování
Na domově mládeže není zajištěno stravování. Žáci a studenti si mohou snídaně (případně obědy
i večeře) připravovat sami v kuchyňkách nebo kuchyňských koutech. Oběd i večeři si mohou zajistit v Centrální školní jídelně ve Štětí.

Platba za ubytování

Poplatek za ubytování činí 1 300 Kč měsíčně. Žákům oboru Obalová technika je ubytování hrazeno z nadačního fondu firmy MONDI Štětí, a. s.

Bližší informace
na tel. č.:
411 152 022, 721 031 104 – recepce
737 773 328 – vedoucí DM

Stravování žáků a studentů školy PDF Tisk Email

Žáci mají možnost stravování v nedaleké jídelně 3. ZŠ ve Štětí, kde také provedou úhradu za stravu. 130 Kč hradí hned na začátku jako zálohu na čip, na konci se jim tato částka (pokud čip neztratí) vrátí.

Současná cena oběda pro žáky střední školy činí 29 Kč. Snídaně a večeře bude možné objednat pouze při přihlášení dostatečného počtu strávníků (snídaně a večeře se týkají pouze ubytovaných v ubytovacím zařízení).

S jídelnou je možné dohodnout platbu trvalým příkazem z účtu. Další informace ohledně jídelny viz http://www.jidelnasteti.cz/.

Postup rekonstrukce domova mládeže školy. PDF Tisk Email
Postup rekonstrukce domova mládeže školy.